اتمام طبقه زیر همکف کارخانه جدید

با توجه به کمبود فضای تولید و دپوی کالاها، هیات مدیره بر آن شد تا اقدام به ساخت کارخانه ای جدید در زمین کارخانه فعلی نماید. از این رو نقشه اولیه آن طراحی شد و با تخصیص بودجه مناسب کار ساخت و ساز با سرعت و دقت بالا شروع شد.

از مهر ماه سال 1394 کار گود برداری شروع شد و با توجه به گذشت زمانی نسبتا کوتاه، کار ساخت ساز با جدیت و پشتکار بسیار زیاد ادامه پیدا کرد و در حال حاضر سقف طبقه زیر همکف بتن ریزی گردیده و ستونها طبقه اول نیز کار شده است. به زودی این طبقه نیز به پایان خواهد رسید.

متراژ هر طبقه 1000 متر مربع می باشد و با آماده شدن این ساختمان، خط های تولید متنوع و زیادی به کارخانه اضافه خواهد شد که ماحصل آن تولیدات متنوع دیگر در سبد کالایی حامی شکلات خواهد بود. این ساختمان در 6 طبقه 1000 متری آماده خواهد شد ولی با پایان هر طبقه ، بهره برداری از آن شروع خواهد شد.

جا دارد از زحمات بی شاعبه آقای "مهندس حسینی ابرند آبادی" که پیمانکار کارخانه جدید هستند تقدیر و تشکر نماییم.

زمان ارسال:1397/4/20


امروز وب سایت شرکت حامی شکلات یزد راه اندازی شد.

با تلاش شبانه روزی تیم IT شرکت، وب سایت حامی شکلات با آدرس اینترنتی www.hamishokolat.ir راه اندازی گردید. متقاضیان اعطای نمایندگی مواد غذایی در خصوص برندهای شرکت می توانند علاوه بر تماس تلفنی و حضوری، از طریق وب سایت و بخش همکاری با ما، اطلاعات خود را تکمیل نمایند تا کارشناسان فروش شرکت در اولین فرصت اقدامات لازم را، جهت آشنایی این عزیزان با محصولات، لیست قیمت و پروموشنهای شرکت انجام دهند.

امیدواریم از این طریق بتوانیم سریعتر و موثر تر و بهتر با شما عزیزان همراه باشیم.

موفق و پیروز باشید

فرخ متقی

مدیر بازرگانی حامی شکلات یزد

زمان ارسال:1396/11/7